Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
Středoškolská futsalová liga
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
Navštívili nás naši absolventi
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
Maturitní zpravodaj č. 52/2019
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - JUNIOR
GISDay 2019
GISDay 2019 a naše škola
Bobřík informatiky
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
Přihlašování k maturitě JARO 2020
Orientační kalendář maturity JARO 2020

Hlavní strana > Aktuality > Výsledky okresního kola soutěže SAPERE - vědět, jak žít

Výsledky okresního kola soutěže SAPERE - vědět, jak žít

31.3.2016

Dne 10. února skončilo okresní kolo 6. ročníku soutěže o zdravé výživě SAPERE - vědět, jak žít. Tohoto kola, která probíhá online formou, při níž se trojice soutěžících snaží co nejlépe a v co nejkratším čase zodpovědět testové otázky, se zúčastnila dvě naše družstva a to ve II. kategorii určené žákům druhého stupně ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií a v kategorii III. určené středoškolákům.

sapere_16_logo.png

Ve II. kategorii soutěžila v okrese dvě družstva. Naši ve složení Jan Hátle, Jakub Řeřicha a Martin Čunát (všichni sekunda) zvítězili, druhé místo patřilo ZŠ Tylova z Písku.

Ve III. kategorii náš tým v okrese soutěžil sám, čímž se samozřejmě stal vítězem. Za naši školu v této kategorii soutěžili: Veronika Kolářová, Marek Hadrbolec (oba oktáva) a Michaela Koudelková (3.A).

Oba naše týmy postupují do krajského kola, které proběhne stejnou formou jako kolo okresní v termínu do 31. března 2016. Nejlepší družstvo Jihočeského kraje postoupí do republikového finále, která se bude konat již prezenční formou. Všem našim jmenovaným studentům blahopřejem k postupu do krajského kola a přejeme jim v něm hodně úspěchů.

Diplom za II. kategoriiDiplom za III. kategorii