Měsíční plán akcí: leden
P.F. 2020
Surrealistický sen studenta před maturitou z Čj
Finanční gramotnost: Školní kolo je za námi
Pět našich žáků se zúčastní natáčení pořadu Fokus Václava Moravce
Fokus Václava Moravce a exkurze v ČT
Zkoušky nanečisto
Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto 16.1.2020
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
Pozvánka na maturitní ples sexty (2014-2020)
Aktualizace webových stránek v lednu 2020

Hlavní strana > Aktuality > Výsledky okresního kola soutěže SAPERE - vědět, jak žít

Výsledky okresního kola soutěže SAPERE - vědět, jak žít

31.3.2016

Dne 10. února skončilo okresní kolo 6. ročníku soutěže o zdravé výživě SAPERE - vědět, jak žít. Tohoto kola, která probíhá online formou, při níž se trojice soutěžících snaží co nejlépe a v co nejkratším čase zodpovědět testové otázky, se zúčastnila dvě naše družstva a to ve II. kategorii určené žákům druhého stupně ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií a v kategorii III. určené středoškolákům.

sapere_16_logo.png

Ve II. kategorii soutěžila v okrese dvě družstva. Naši ve složení Jan Hátle, Jakub Řeřicha a Martin Čunát (všichni sekunda) zvítězili, druhé místo patřilo ZŠ Tylova z Písku.

Ve III. kategorii náš tým v okrese soutěžil sám, čímž se samozřejmě stal vítězem. Za naši školu v této kategorii soutěžili: Veronika Kolářová, Marek Hadrbolec (oba oktáva) a Michaela Koudelková (3.A).

Oba naše týmy postupují do krajského kola, které proběhne stejnou formou jako kolo okresní v termínu do 31. března 2016. Nejlepší družstvo Jihočeského kraje postoupí do republikového finále, která se bude konat již prezenční formou. Všem našim jmenovaným studentům blahopřejem k postupu do krajského kola a přejeme jim v něm hodně úspěchů.

Diplom za II. kategoriiDiplom za III. kategorii