Studenti tříd tercie a 1. A se v rámci hodin botaniky vydali do terénu společně s paní Eliškou Novákovou, zkušenou bylinkářkou z Držkrajova. Během zajímavé a poučné lekce měli možnost poznávat významné bylinky, které rostou v našem okolí, a dozvěděli se mnoho informací o jejich využití.
Více