Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1
Měsíční plán akcí: leden
P.F. 2020
2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13
Surrealistický sen studenta před maturitou z Čj
Finanční gramotnost: Školní kolo je za námi
14
Pět našich žáků se zúčastní natáčení pořadu Fokus Václava Moravce
Fokus Václava Moravce a exkurze v ČT
15 16
Zkoušky nanečisto
Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto 16.1.2020
17 18
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
19
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
20
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
21
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
22
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
23
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
24
Pozvánka na maturitní ples sexty (2014-2020)
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
25
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
26
27 28 29 30 31
Aktualizace webových stránek v lednu 2020
1 2
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > DDM Písek-termíny soutěží 19/20

DDM Písek-termíny soutěží 19/20



Datum konání:
5.12.2019
Olympiáda Kategorie Datum ŠK Datum OK Místo konání Okresní garant
Dějepisná olympiáda 8. a 9. tř 4.-22.11.2019  14.01.2020  Aula ZŠ E. Beneše   Lucie Predajňová
Dějepisná olympiáda  SŠ 4.-22.11.2019   14.01.2020  Aula ZŠ E. Beneše   Lucie Predajňová
Olympiáda v českém jazyce OČJ I.  14.-29.11.2019   21.01.2020  Aula ZŠ E. Beneše   Lucie Predajňová
Olympiáda v českém jazyce OČJ II. 

14.-29.11.2019 

 22.01.2020   DDM Písek  Lucie Predajňová
Fyzikální olympiáda E a F  do 10.1.2020  24.01.2020  1.ZŠ T.G.M. Milevsko   Lucie Predajňová
Matematická olympiáda Z9  do 6.1.2020  29.01.2020  ZŠ T. Šobra Písek    Lucie Predajňová
Soutěž v německém jazyce IIA, IIB  do 10.1.2020  06.02.2020    DDM Písek  Lucie Predajňová
Soutěž v německém jazyce IIIA  do 10.1.2020  12.02.2020    DDM Písek  Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IIA, IIB  do 31.1.2020  18.02.2020    DDM Písek  Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce  IIIA, IIIC  do 31.1.2020  19.02.2020    DDM Písek  Lucie Predajňová
Chemická olympiáda 3.2.-11.2.  28.2.-3.3.2020   Gymnázium Písek  Lucie Predajňová
Matematický klokan     20.03.2020   ZŠ T.Šobra Písek Karel Červenka
Matematická olympiáda Z8  do 13.3.2020  07.04.2020    DDM Písek  Lucie Predajňová
Biologická olympiáda do 7.2.2020  08.04.2020    DDM Písek  Lucie Predajňová
Pythagoriáda 8.třída  20.-29.1.2020  25.03.2020   ZŠ T.Šobra Písek  Lucie Predajňová